שקיות אל בד - שקיות בד לא ארוג

כלים חד פעמיים ליום הולדת

כלים חד פעמיים ליום הולדת

לכל אחד מאיתנו יש חג פרטי משלו, יום בשנה שמוקדש רק לנו – יום ההולדת שלנו. המנהג שלנו לפגוש חברים ומשפחה באירוע אינטימי ומרגש עם אלו שאנו אוהבים, ושאוהבים אותנו הוא מנהג יפהפה, והכול חייב להיות מיוחד ודקורטיבי.

חברת רעיונות ירוקים (Greenideas), החברה המובילה לפתרונות הגשה אקולוגיים מתקדמים, מזמינה אתכם ליהנות מאפשרויות אירוח אקולוגי ומיוחד דרך שימוש בכלים מתכלים, כלים חד פעמיים ליום הולדת אשר לא משאירים טביעת רגל אקולוגית, יוצרים עניין וסקרנות, נוחים ואלגנטיים.

נוחות ואקולוגיה עם כלים חד פעמיים ליום הולדת

בקטלוג הנרחב של רעיונות ירוקים תמצאו מגוון מיוחד ומרגש של כלים חד פעמיים ליום הולדת (ולכל אירוע אחר), בעיצובים מיוחדים ומרגשים, אשר נבחרו בקפידה מתוך המוצרים המתכלים המובילים בעולם.

בין הכלים שלנו תוכלו למצוא צלחות חד-פעמיות, כוסות חד פעמיות לשתיה חמה וקרה, ואף סכום עץ חד פעמי יפהפה ומעוצב, והכול מחומרים ירוקים ומתכלים, בגימור אלגנטי ומרשים.

כל הכלים שלנו במשקל נמוך במיוחד, ומאפשרים נוחות מרבית בהגשה, ועם עמידות גבוהה לחום ולנוזלים אנו מציעים פתרונות אקולוגיים יעילים לכל צורך.

מדברים עלינו!

אנו ברעיונות ירוקים פועלים מתוך האמונה כי כל מעשה שלנו קובע, ובוחרים להביא לעולם מוצרים מתכלים ומתחשבים באיכות הסביבה, למען עתיד טוב יותר לנו ולילדנו.

המודעות לאקולוגיה ולאיכות הסביבה, והאמונה שלנו בדרך הירוקה לפתרונות מתקדמים כנתיב הנכון לפעול בו הביאה את העסק שלנו – רעיונות ירוקים, למרכז הבמה, וניתן לראות את הכלים שלנו גם בתוכנית 'מאסטר שף' (פרק 9).

את הכלים החד פעמיים ליום הולדת ולאירועים אחרים תוכלו למצוא ברשתות השיווק המובילות כגון שופרסל, עדן טבע מרקט, טיב טעם, טבע ספורט קסטל, אורגניק מרקט, הילולה, פוליצר, דוכן גן שמואל, פעמית סטור ועוד.

 כלים חד פעמיים ליום הולדת  כלים חד פעמיים מעוצבים לימי הולדת

צלחות חד פעמיות

צלחות חד פעמיות מתכלות

חברת רעיונות ירוקים הינה יבואנית וספקית של צלחות חד פעמיות מתכלות. הצלחות עשויות עלי דקל בלבד ובשל כך, הן מתכלות ומתאימות לקומפוסט. תהליך הייצור של הצלחות הינו פשוט ביותר ואינו מזהם כלל.

שימושים אפשריים בצלחות חד פעמיות

הצלחות החד פעמיות הינן מרשימות ביופיין ונעשה בהן שימוש באירועים, בבתי קפה, במסעדות, במסיבות ובשירותי קייטרינג. הצלחות מותאמות לחימום במיקרוגל, לשימוש במקרר וכמו כן, במקפיא.

הנכם מוזמנים להתרשם ממבחר דגמי הצלחות שלנו.

כלים חד פעמיים מעוצבים

כלים חד פעמיים מעוצבים ומתכלים

חברת רעיונות ירוקים מציעה כלים חד פעמיים מעוצבים לאירועים, פיקניקים, שימוש אישי ועוד. בין הכלים אשר אנו מציעים תוכלו למצוא צלחות חד פעמיות מתכלות, כוסות חד פעמיות לשתייה חמה/קרה עשויות חומרים ידידותיים לסביבה, סכו"ם עץ, שקיות בד ועוד. כל מוצרי החברה נבחרים בקפידה תוך דבקות בערכים של איכות ושמירה על סביבה ירוקה.

כלים חד פעמיים מעוצבים ישמשו אתכם לאירוח ביתי, הפקת אירועים משפחתיים או עסקיים, תערוכות וירידים. שימוש בכלים החד פעמיים המעוצבים של חברת Greenideas  נעשה בפרק 9 מתוך העונה השלישית של התכנית מאסטר שף בערוץ 2. המנה הוגשה תוך שימוש בכלים חד פעמיים מעוצבים.

היכן ניתן לרכוש כלים חד פעמיים מעוצבים ?

את המוצרים האקולוגיים של חברת רעיונות ירוקים אפשר לרכוש ברשתות השיווק המובילות. כלים חד פעמיים מעוצבים ניתן יהיה למצוא ברשתות שופרסל, עדן טבע מרקט או טיב טעם, פעמית סטור, פוליצר, הילולה, טבע ספורט קסטל, אורגניק מרקט ובעוד מקומות רבים. לקבלת פרטים מדויקים אודות המלאי בנקודות המכירה, ניתן ליצור קשר טלפוני עם הסניף המתאים ברשת. אנו דוגלים באיתור פתרונות אקולוגיים ייחודיים. יחד נוכל להביא לשינוי אמיתי בהרגלי הצריכה והשימוש בכלים החד פעמיים. 

כלים חד פעמיים מעוצבים  כלים חד פעמיים מעוצבים ומתכלים

כוסות חד פעמיות

כוסות חד פעמיות מתכלות

שימוש בכוסות חד פעמיות הוא צורך בסיסי, לגיטימי והגיוני לחלוטין. גם החסידים האדוקים ביותר של איכות הסביבה, מודים כי אפשר להשתמש מידי פעם בכלים חד פעמיים.

חברת רעיונות ירוקים הוקמה בין היתר במטרה להעניק מענה מתאים לקהילה גדולה של אוהבי כדור הארץ. אנו מציעים חלופות ירוקות, איכותיות ודקורטיביות בעבור השימוש בכלים החד-פעמיים הרגילים.

סל המוצרים שלנו ב- Greenideas, כולל מבחר גדול של כוסות, צלחות, סכו"ם, כלי הגשה ופריטים נוספים. המוצרים כולם ידידותיים לסביבה. יחד נוכל לשמור על כדור הארץ, ליהנות מפיקניקים בחיק הטבע עם כלים נהדרים וגם לרכוש אותם במחירים שווים לכל נפש.

כוסות חד פעמיות מתכלות של Greenideas יתכלו בקומפוסט בתוך כ-90 יום, זאת בניגוד לכלים עשויים פלסטיק או קלקר אשר אינם מתכלים לעולם למעשה. החומרים אשר מרכיבים את הכוסות הם עמילן תירס בעבור כוסות לשתייה קרה, ונייר מצופה עמילן תירס בעבור כוסות לשתייה חמה.

Greenideas הוקמה במטרה לעודד את השמירה על איכות הסביבה ללא פגיעה באיכות החיים. אין כל צורך לוותר על התענוגות הקטנים בחיים, כל שיש לעשות הוא להקדיש מספר דקות למחשבה על חלופות אקולוגיות.

אנו עמלים ללא הרף להרחבת סל המוצרים שלנו. הדבר נעשה תוך דבקות בסטנדרטים גבוהים של איכות, שירות ונאמנות לערכי השמירה על הסביבה. הייחוד שלנו בא לידי ביטוי בקהל גדול של לקוחות קבועים. נשמח לחלוק עמכם את האכפתיות לסביבה ולשמוע רעיונות ירוקים חדשים. 

כוסות חד פעמיות לשתייה קרה  כוסות חד פעמיות לשתייה חמה

   

Copyright

כל הזכויות שמורות לחברת רעיונות ירוקים בע"מ