כלים חד פעמיים מתכלים מעלי דקל ועץ

כלים חד פעמיים

חד פעמי

כלים חד פעמיים מעוצבים ומתכלים
צלחות מתכלות

סכו"ם מעץ, קונוסים וכלי קוקוס

כוסות

 

מידע על כלים חד פעמיים מתכלים

בחמש השנים האחרונות, כלים חד פעמיים עברו שינוי של 360 מעלות הן מבחינת העיצוב והן מבחינת פרקטיות השימוש שבהם. כלים חד פעמיים מעוצבים עשויים מעלי דקל וחומרי עץ מתכלים. במידה ואנו בוחרים להגיש בכלים המעוצבים מוצרי מזון יבשים דוגמת מאפים, פירות יבשים, חטיפים, כל סוגי הפיצוחים והאגוזים נוכל להנות משימוש חוזר בהם. כלים חד פעמיים אותם אנו מספקים ללקוחותינו, עשויים עלים שנפלו לקרקע. בתהליך הייצור של הכלים החד פעמיים המעוצבים, אין שימוש בחומרי גלם כימיים ומעובדים. הכלים עמידים הן בפני מים והן בפני חום אך יש לזכור שבמידה ומשתמשים בהם להגשת מזונות רטובים, הם מתאימים לשימוש חד פעמי. 

כלים חד פעמיים - אפילו אפשר לחמם

יתרון נוסף של הכלים החד פעמיים העשויים מעלי הדקל, הוא שניתן לאפות איתם בחום של עד 180°, הם מתאימים גם לחימום במיקרוגל ולהקפאה. כל הכלים עשויים מחומרים ידידותיים לסביבה ולכן הם כמובן מתכלים. צלחות חד פעמיות, כוסות חד פעמיות, סכו״ם חד פעמי - כל סוגי הכלים מוצעים לכם במקום אחד. לאחר שניסינו את המוצרים בעצמנו אנו מתחייבים בפניכם למוצר האיכותי והשימושי ביותר שיש בשוק הכלים החד פעמיים. כל הכלים מתאימים לקומפוסט. 

 כלים חד פעמיים מתכלים - יתרונות

  • מגוון רחב של כלים מכל הסוגים והמינים המתאימים לימי הולדת, חגיגת חינה, ארוחות משפחתיות, למסעדות, בתי קפה ושירותי קייטרינג.
  • הכלים החד פעמיים שלנו אינם מעבירים חום ולכן מתאימים לכל סוגי השימושים: הגשת קינוחים, משקאות חמים וקרים, מנות עיקריות חמות, סלטים, רטבים, מנות קרות ועוד.
  • הכלים מיוצרים בתהליך אקולוגי במטרה לשמור על הסביבה.
  • קל ונוח לשימוש. 
  • מתאים לשימוש במיקרוגל, בתנור ובמקפיא.