שקיות מודפסות

שקיות מודפסות ידידותיות לסביבה

חברת רעיונות ירוקים עוסקת בייבוא ושיווק שקיות מודפסות ידידותיות לסביבה. אנו מציעים שקיות עשויות בד לא ארוג במגוון צבעים וגדלים. שקיות הבד מיובאות מסין מזה כ5 שנים. ניתן גם לבצע הזמנות מתוך מבחר הדגמים הקיימים במלאי. בעבור הזמנת דגם אשר אינו קיים במלאי הכמות המינימלית תהיה 1000 יחידות.

שקיות מודפסות עשויות בד לא ארוג הן למעשה שקיות רב פעמיות. ניתן להחליף באמצעותן את שקיות הניילון הרגילות אשר מחלקים בסופרמרקטים וביתר רשתות השיווק. השקיות המודפסות נוחות לנשיאת מצרכים, ספרים, בגדים, בקבוקים ועוד. בין הדגמים שלנו ב-greenideas  ניתן למצוא שקיות ספריה, שקיות מחוזקות לנשיאת מצרכים מהסופרמרקט, שקיות מתקפלות, שקיות לכנסים או שקיות לתערוכות ועוד.

שקיות כותנה מודפסות

צוות רעיונות ירוקים מציע גם שקיות מבד כותנה מודפסות. השקיות הללו עשויות 100% בד כותנה טבעי. השימוש בשקיות הללו נפוץ בכנסים, תערוכות ושאר שימושים עסקיים. הזמנות של 250 יחידות ויותר מאפשרות הדפסת לוגו עסקי על גבי השקית. הדגמים הקיימים במלאי הם שקית מודפסת בגודל 42X38 בצבע טבעי, או שקית בגודל 30X20 עם סגירת שרוך. דגמים נוספים ניתן לקבל תוך הזמנת 1000 יחידות לפחות.

שקיות הכותנה הן אמצעי נהדר לשמירה על איכות הסביבה. השימוש החוזר בשקיות יוכל לצמצם את צריכת שקיות הניילון שלכם. בטווח הארוך, מדובר בצעד חשוב לשמירה על סביבה ירוקה. חברת greenideas  מציעה לצד השקיות גם מוצרים אקולוגיים נוספים. את פעילות החברה מובילים מראשיתה ערכים ופעולות לשמירה על סביבה ירוקה.  

שקיות מודפסות  שקיות מודפסות ידידותיות לסביבה