כלים חד פעמיים מעוצבים ומתכלים

חברת רעיונות ירוקים מציעה כלים חד פעמיים מעוצבים לאירועים, פיקניקים, שימוש אישי ועוד. בין הכלים אשר אנו מציעים תוכלו למצוא צלחות חד פעמיות מתכלות, כוסות חד פעמיות לשתייה חמה/קרה עשויות חומרים ידידותיים לסביבה, סכו"ם עץ, שקיות בד ועוד. כל מוצרי החברה נבחרים בקפידה תוך דבקות בערכים של איכות ושמירה על סביבה ירוקה.

כלים חד פעמיים מעוצבים ישמשו אתכם לאירוח ביתי, הפקת אירועים משפחתיים או עסקיים, תערוכות וירידים. שימוש בכלים החד פעמיים המעוצבים של חברת Greenideas  נעשה בפרק 9 מתוך העונה השלישית של התכנית מאסטר שף בערוץ 2. המנה הוגשה תוך שימוש בכלים חד פעמיים מעוצבים.

היכן ניתן לרכוש כלים חד פעמיים מעוצבים ?

את המוצרים האקולוגיים של חברת רעיונות ירוקים אפשר לרכוש ברשתות השיווק המובילות. כלים חד פעמיים מעוצבים ניתן יהיה למצוא ברשתות שופרסל, עדן טבע מרקט או טיב טעם, פעמית סטור, פוליצר, הילולה, טבע ספורט קסטל, אורגניק מרקט ובעוד מקומות רבים. לקבלת פרטים מדויקים אודות המלאי בנקודות המכירה, ניתן ליצור קשר טלפוני עם הסניף המתאים ברשת. אנו דוגלים באיתור פתרונות אקולוגיים ייחודיים. יחד נוכל להביא לשינוי אמיתי בהרגלי הצריכה והשימוש בכלים החד פעמיים. 

כלים חד פעמיים מעוצבים  כלים חד פעמיים מעוצבים ומתכלים